کمپانی بنز در زمستان یک رونمایی تازه دارد/ منتظر مرسدس بنز کلاسی سی باشید

کمپانی بنز در زمستان یک رونمایی تازه دارد/ منتظر مرسدس بنز کلاسی سی باشید

17 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

به گزارش خبر فوری٬ اخیرا اولین تصاویر از نسل بعدی مرسدس بنز کلاس C درز کرده بود و اکنون نمونه اولیه دیگری از این خودرو در حال تست در برف دیده شده است.

این خودرو علاوه بر پوشش استتاری در تمام قسمت ها، دارای کاورهایی برای پنهان کردن جلوپنجره، دماغه و بخش هایی از کاپوت است. چراغ های این خودرو بی شک نسخه های نهایی نیستند و پوششی مازاد روی در صندوق عقب و پشت این خودرو نیز تغییرات طراحی را پنهان کرده است. البته با توجه به نیم رخ این خودرو می توان گفت که طراحان شکل کلی آن را حفظ کرده اند. خطوط شیب دار این سدان بسیار آشنا هستند و یادآور خطوط مدل های کلاس C هستند.

گمان می رود کلاس C بعدی از اساس جدید شده و از نسخه اصلاح شده پلتفرم دیفرانسیل عقب MRA2 این خودروساز بهره ببرد که با کلاس E بزرگ تر مشترک است. چنین تغییری نشان می دهد که این سدان بزرگ تر خواهد شد. به گفته برخی منابع، فاصله بین دو محور و ابعاد بدنه این خودرو مشابه کلاس C کنونی باقی می ماند. تغییر اصلی در داخل این خودرو خواهد بود که زیرساخت جدید به ایجاد فضای کابین بیش تر کمک می کند.

این خودرو هم چنین تکنولوژی بیش تری نیز خواهد داشت. گمان می رود داشبوردی تمام دیجیتال با جدیدترین سیستم سرگرمی اطلاعاتی MBUX، کمک راننده و غیره برای این خودرو ارائه شود. ساختار زیر کاپوت این خودرو هنوز یک راز است.

در حالی که مدل کنونی این خودرو به تازگی به روز رسانی شده، گمان می رود نسل بعدی این سدان تا قبل از سال 2020 رونمایی نخواهد شد.

 

 

اخبار بیشتر