شرایط عجیب و غریب ایران خودرو برای ثبت نام 40 هزار دستگاه خودرو

شرایط عجیب و غریب ایران خودرو برای ثبت نام 40 هزار دستگاه خودرو

42 بازدید
دسته بندی :

مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اظهار داشت: پیش فروش 40 هزار دستگاه از برخی محصولات ایران خودرو پس از کسب مجوزهای لازم آغاز خواهد شد. وی گفت: علاوه بر محدودیت قبلی، دریافت کد ملی کسانی که در طرح پیش فروش اخیر سایپا ثبت نام کرده اند، آن ها قادر نخواهند بود در این پیش فروش ثبت نام کنند. محدودیت های دیگری مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو نیز در نظر گرفته شده تا خودرو به دست مصرف کننده واقعی برسد. این محدودیت ها در زمان ثبت نام و به صورت خوداظهاری خواهد بود و در زمان تحویل راستی آزمایی خواهد شد و اگر خوداظهاری اشتباه باشد مبلغ ثبت نامی به فرد بازگردانده می‌شود.
وی در ادامه افزود:یکی از مراحلی که ثبت نام را با تاخیر روبه رو می‌کرد انتخاب نمایندگی بود که این مرحله پس از انتخاب خودرو و واریز مبلغ ثبت نام قابل اجرا است. معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اضافه کرد: شرکت خودروسازی ایران خودرو در راستای اعتماد مشتریان امکانی را در سایت خود فراهم کرده است تا عموم بتوانند لیست کسانی که موفق به ثبت نام شده اند را مشاهده کنند.
وی در پایان با بیان اینکه پیش فروش در 5 روز و بر اساس کد ملی متقاضیان خواهد بود، افزود: قیمت خودرو در زمان تحویل مشخص خواهد شد و همانند طرح های گذشته اگر مغایرتی در مستندات وجود داشته باشد قرارداد فاقد اعتبار می‌شود.

اخبار بیشتر