بی‌تعهدی ایران خودرو در قبال مشتریان

بی‌تعهدی ایران خودرو در قبال مشتریان

19 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

از ابتدای امسال تاکنون بسیاری از خودروسازان به تعهدات خود در مقابل مردم عمل نکرده‌اند که این موضوع منجر به بلاتکلیفی و نارضایتی مشتریان شده است. 

براین اساس تعدادی از مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت سوژه‌های متعدد با عناوین مختلف از خبرگزاری فارس خواستار شدند تا علت تاخیر در تحویل خودرو، افزایش قیمت‌ و همچنین بلاتکلیفی در مورد قیمت‌ها پیگیری شود.

 خبرگزاری فارس، در هفته‌های اخیر و طی تماس‌های مکرر با روابط عمومی این خودروسازی خواستار پاسخگویی به سوالات مشتریان شد که متاسفانه این خودروساز هم مانند برخی از خودروسازان بدون توجه به خواسته مشتریان هیچ پاسخی به سوالات مردمی نداد.

یادآوری این نکته ضروری ست که خبرنگار فارس بعضی از این سوالات را از سه هفته پیش از گروه صنعتی ایران خودرو مطرح کرده بود. اما این خودروساز علیرغم وعده‌های مکرر درباره ارائه توضیحات، به وعده خود عمل نکرد و تا لحظه انتشار این خبر هیچ توضیحی درباره درخواست‌های مشتریان در اختیار خبرگزاری فارس قرار نداده است.

عناوین ثبت شد مردم توسط مخاطبان عبارتند از: «لیست تعدادی از تخلفات ایران خودرو در عمل به قراردادهای ثبت‌نامی پژو 2008»، «عدم پاسخگویی و اطلاع سانی ایران خودرو در مورد خودروهای تندر»، «اعتراض در تاخیر در واگذاری خودرو سمند ef7 دوگانه سوز»، «بلاتکلیفی خریداران سایپا و ایران خودرو»، «تاخیر در تحویل خودروهای ایران خودرو». 

اخبار بیشتر