تست درایو چری آریزو 6 در نقاط مختلف آب و هوایی کشور آغاز شد

تست درایو چری آریزو 6 در نقاط مختلف آب و هوایی کشور آغاز شد

28 بازدید
دسته بندی :

این روزها خبرها حکایت از ورود سدان زیبا و لوکس چری آریزو 6 دارند که وارد بازار کشور خواهد شد، این سدان اخیرا به بازار کشور چین نیز معرفی شده که توجه بسیاری از کارشناسان را با توجه به ویژگی های بارز خود جلب کرده است.
در راستای ورود این محصول به بازار کشور ، واحد مهندسی و تحقیق توسعه شرکت مدیران خودرو که متشکل از مهندسان مجرب ایرانی و چینی میباشد، تست این خودرو را در شرایط مختلف آب و هوایی کشور به مانند سایر محصولات چری آغاز نموده است.
نخستین مقصد شهر اهواز استان جنوبی و گرمسیر کشور انتخاب گردید تا در سخت ترین شرایط آب و هوایی این فرزند جوان اما توانمند چری مورد آزمایش قرار گیرد.

شروع گرم برای آریزو6 در اهواز

شروع گرم برای آریزو6 در اهواز

برای تست محصولات جدید عموما محصول جدید در شرایط مختلف آب و هوایی سنجیده میشود تا عملکرد موتور و گیربکس خودرو سنجیده شود.
چری آریزو 6 با بهره از موتور معروف توربو شارژ دار که آزمایش خود را به خوبی روی تیگو7 پس داده همراه با گیربکس نسل جدید 9 سرعته CVT عرضه میشود که طبق تستهای انجام شده میتواند در مدت 9 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.
شرکت مدیران خودرو برای این سدان لوکس خود همانند خودروی تیگو7 حساسیت ویژه ایی داشته و کلیه تستها را برای تطابق پذیری محصول با شرایط آب و هوایی رو جغرافیایی کشور انجام میدهد تا در نهایت محصولی مطلوب و با کارایی بالا به دست مشتری ایرانی برسد.

اخبار بیشتر