شرایط فروش مدیران خودرو برای شهریور ماه 97+ جدول

شرایط فروش مدیران خودرو برای شهریور ماه 97+ جدول

49 بازدید
دسته بندی :

شرکت مدیران خودرو در شرایط فروش نیمه دوم شهریورماه ۹۷، از پیش فروش خودروی های مختلف خود از جمله خودروهای شاسی بلند "ام وی ام X22" و همچنین خودروی "ام وی ام X33 اسپرت" و یا حتی دو خودروی "ام وی ام 315 اسپرت" و خودروی کوچک "ام وی ام 110s" خبر داد که مشتریان می توانند در قالب طرح پیش فروش نسبت به ثبت نام و خرید اتومبیل های مذکور اقدام کنند.
در شرایط پیش فروش مدیران خودرو، اول از همه نام "ام وی ام 315H اسپرت" دیده می شود که مشتریان لازم است برای ثبت نام این خودرو مبلغ ۵۳ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت واریز کنند و اتومبیل خود را بعد از ۹۰ روز با سود مشارکت ۱۳ درصد دریافت کنند.
در شرایط فروش مدیران خودرو بعد از ام وی ام ۳۱۵، اتومبیل ریز اندام "ام وی ام 110s" دیده می شود که این خودرو هم با سود مشارکت ۱۳ درصد و موعد تحویل ۹۰ روزه ثبت نام می شود، با این تفاوت که هنگام ثبت نام نیاز به پیش پرداخت کمتر ۲۵ میلیون و ۱۴۰ هزار تومانی خواهید داشت.
در ادامه برای اطلاع از شرایط فروش و مبالغ تعیین شده برای ثبت نام دو مدل خودروی "ام وی ام X33 S" و همچنین خودروی "ام وی ام X22" در مدل های مختلف می توانید به جداول زیر توجه کنید:

شرایط فروش مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودروشرایط فروش مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودروشرایط فروش مدیران خودرو

شرایط فروش مدیران خودرو

اخبار بیشتر