تحویل خودروهای قابل تحویل به‌جای ثبت‌نامی

تحویل خودروهای قابل تحویل به‌جای ثبت‌نامی

20 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

فرشاد مقیمی با اشاره به تولید 816هزار و 553 دستگاهخودرو طی 10ماهه سال جاری افزود: خودروسازها موظف هستند با افزایش تیراژ تولید برای انجام تعهدات قبلی نسبت به خریداران، اقدام کنند و حداکثر 20 درصد تولید روزانه را می‌توانند به فروش فوری محصولات با قیمت حاشیه بازار اختصاص دهند.
مقیمی در خصوص آن دسته از تعهدات خودروسازان به مشتریان که در شرایط کنونی امکان تحویل آن‌ها نیست، گفت: خودروسازان مکلف هستند از کلیه سبد خودروهای قابل تحویل نسبت به انجام تعهدات خود در قبال مشتریان اقدام کنند.
وی با تأکید بر اجرای اولتیماتوم وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص احقاق حقوق مردم در فروش خودرو تصریح کرد: سیاست وزارتخانه حمایت حداکثری از مشتریان است لذا کلیه تعهدات قطعی شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو باید با قیمت مندرج در قرارداد به مصرف کنندگان تحویل داده شود و خودروسازها باید با انجام تعهدات و تسریع در ارایه خودرو به مشتریان مانع از تضییع حقوقمصرف‌کننده و ایجاد نارضایتی شوند.
معاون صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه خاطرنشان کرد: صنعت خودروسازی کشور در شرایط ویژه‌ای قرار گرفته و تولیدکنندگان باید با درک شرایط موجود نسبت به توانمندسازی این صنعت و کاهش وابستگی به خارج از کشور اقدام نمایند.
وی با اشاره به لزوم اجرای اهداف کیفی صنعت خودرو براساس انتظارات و نیازهای مشتریان تصریح‌کرد: میزان تحقق اهداف کیفی در شورای سیاستگذاری خودرو به‌صورت دوره‌ای مورد پایش قرار می‌گیرد.

اخبار بیشتر