فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

24 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

رشد قیمت‌ها در بازار به حدی شده که خرید خودرو برای مردم غیر ممکن است و کمتر کسی به سمت معامله خودرو می رود. این در حالی است که با نزدیک به ماه پایانی سال به دلیل تعطیلات نوروزی همیشه بازار خرید و فروش خودرو رونق داشت.

در حال حاضر قیمت خودرو به حدی هر روز در حال تغییر است که انگار دست پیش از قیمت دلار گرفته است. به نحوی که امروز قیمت پراید 111 وارد کانال 47 میلیون تومان شده است.

جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

نکته قابل توجه در بازار عملکرد فروشندگان و نمایندگی‌های فروش شرکت‌های خودروساز است به این صورت که با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری در کانال های تلگرامی انجام و ظرف چند روز خودرو آنهم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد. علاوه بر این نمایندگی‌های خودروسازان نیز به صورت ویرایشی به برخی از مشتریان  خودرو با قیمت بازار آزاد می‌فروشند.

جالب تر اینجاست رشد قیمت ها باعث شده تا برخی برای سود بیشتر خواستار فروش خودرو در بازار باشند اما مصرف کنندگان اصلی تمایلی به خرید خودرو ندارند. فروشندگان خودرو وضعیت این روزهای بازاری خودرو را نبود نظارت بر معاملات و می‌دانند و معتقدند این شرایط مقطعی است و خریداران باید منتظر ثبات بازار باشند. 

اخبار بیشتر