اولین اطلاعات از نسل جدید رنو کپچر؛ کراس اووری برای فتح بازارهای درحال توسعه

اولین اطلاعات از نسل جدید رنو کپچر؛ کراس اووری برای فتح بازارهای درحال توسعه

17 بازدید
دسته بندی :

رنو کپچر یکی از محبوب ترین کراس اوورهای رنو، به خصوص در بازارهای اروپایی محسوب می شود و در بازار کشورمان نیز حضوری چند ساله داشته است. حال با توجه به عرضه زودهنگام رنو کلیو توسط این شرکت، نسل جدید رنو کپچر بر مبنای نسل جدید رنو کلیو توسعه داده خواهد شد.
با وجود پوشانده شدن خودرو توسط پوشش های مخصوص استتار، در عکس ها به وضوح می توان اصول طراحی رنو که شامل چراغ های بزرگ و لوگوی رنو که در میانه جلو پنجره قرار دارد را تشخیص دهیم. با توجه به اینکه نسل آتی فورد فیستا که محصولی محبوب در اروپا محسوب می شود، به صورت کراس اوور عرضه خواهد شد، یک رقابت سه گانه بسیار جذاب بین مزدا CX-3 ، فورد فیستا و رنو کپچر در بازارهای قاره سبز در آینده نزدیک شکل خواهد گرفت.
در مورد موتور و گیربکس و سایر مشخصات فنی، به احتمال زیاد رنو کپچر دقیقا شبیه به نسل جدید رنو کلیو خواهد بود. اخبار تایید شده در این مورد حکایت از بازه گسترده ای از موتورهای بنزینی سه و چهار سیلندر توربوشارژر دارند. رنو هم چنان گزینه های دیزلی را بر روی میز برای مشتریانش دارد و احتمال دارد یک نمونه هیبریدی یا تمام الکتریکی از آن عرضه شود.
پلتفرم مشترک رنو نیسان میتسوبیشی، موسوم به پلتفرم V، در بسیاری از خودروهای آتی این سه شرکت استفاده می شود و رنو کپچر نیز بر اساس این پلتفرم توسعه داده شده است. در حال حاضر نیسان میکرا که بر اساس این پلت فرم توسعه داده شده در بازار حضور دارد و بنابر شنیده ها، نسل بعدی نیسان جوک و رنو کلیو دیگر محصولات ساخته شده بر اساس این پلتفرم هستند.

اخبار بیشتر