روزهای پرنوسان در قیمت خودروهای وارداتی/ اسپورتیج و سوناتا و سانتافه چند؟

روزهای پرنوسان در قیمت خودروهای وارداتی/ اسپورتیج و سوناتا و سانتافه چند؟

306 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

در شرایط فعلی سوناتا هیبرید، ۷۹۰ میلیون تومان از سوی فروشندگان عرضه شده است.سانتافه با قیمت ۹۸۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش ‌شد.توسان هم با قیمت ۸۳۰ میلیون تومان در بازار موجود است.

النترا در حال حاضر ۵۴۰ میلیون تومان از سوی فروشندگان به خریداران عرضه می‌شود.در خانواده کیا هم سورنتو رشد قیمتی داشته است؛ به‌طوری‌که این خودرو با قیمت یک میلیارد و ۳۰ میلیون تومان در دسترس خریداران قرار دارد.

اسپورتیج و سراتو نیز به ترتیب با قیمت‌های ۸۴۰ میلیون و ۵۷۰ میلیون تومان عرضه می‌شوند.اپتیما هم‌ ۸۷۰ میلیون تومان از سوی فروشندگان قیمت خورده است.

فروشندگان برای تویوتا RAV۴ مدل ۲۰۱۸، در حال حاضر ۹۸۰ میلیون تومان قیمت تعیین کرده‌اند. لکسوس NX نیز با قیمت یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان قابل‌خریداری است. میتسوبیشی ASX هم طی هفته‌ای که گذشت با قیمت ۸۵۰ میلیون تومان در بازار حضور داشت. تالیسمان هم در حال حاضر با قیمت ۸۸۰ میلیون تومان قابل‌خریداری است. جوک نیز در اولین هفته از خرداد۹۸ ثبات قیمتی را به نسبت هفته گذشته تجربه کرد و با قیمت ۶۵۰ میلیون تومان در بازار خریدوفروش شد. همچنین خریداران می‌توانند کمری هیبرید را هم با پرداخت ۸۵۰ میلیون تومان در اختیار بگیرند.

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر