دپو صدها خودرو در انبار شرکت ایران‌خودرو تهران/سازمان های نظارتی به نقش خود آگاهند؟!+تصاویر

دپو صدها خودرو در انبار شرکت ایران‌خودرو تهران/سازمان های نظارتی به نقش خود آگاهند؟!+تصاویر

247 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

به گزارش خبر فوری، شرکت های خودروساز داخلی از اواخر سال گذشته طرح های پیش فروش و تحویل فوری خودروهای خود را به صورت اینترنتی آغاز کردند.

ثبت نامی که با تقاضای بیش از حد مردم باعث می شد سایت این شرکت ها در دقایق و حتی ثانیه های نخستین بازگشایی برای ثبت نام،‌ به حد نصاب رسیده و اعلام تکمیل ظرفیت کنند.

در این میان بسیاری از مردم از صف ثبت نام پیش فروش خودرو باقی بمانند و آن هایی هم که ثبت نام کردند، باید منتظر باشند تا ببینند شرکت خودروساز زمان تحویل خودرو را در چه تاریخی اعلام می کند.

این شرکت ها همچنین اعلام کردند که هزینه دریافتی از مشتریان در زمان ثبت نام خودرو با هزینه زمان تحویل به علت گرانی قطعات احتمالا افزایش خواهد داشت. همانطور که شاهد بودیم قیمت نهایی خودروها از ابتدای سال جاری افزایش قابل توجهی داشت و این اقدام قطعا به نفع شرکت خودروساز و به ضرر متقاضیان تمام خواهد شد.

در حالی که شرکت های خودروساز همچنان در مقاطع مختلف در حال ثبت نام خودرو و عدم تحویل خودرو هستند، تصاویر هوایی از این شرکت ها از جمله شرکت ایران‌خودرو تهران نشان‌دهنده دپو صدها خودرو در انبار این شرکت است.

حال این سوال پیش می آید که نقش سازمان تنظیم مقررات، سازمان تنظیم بازار و سازمان بازرسی در این میان چیست؟ آیا نباید به این تخلف آشکار شرکت های خودروساز داخلی پایان دهند و مردم را به حق قانونی خود برسانند؟

 

 

 

 

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر