معرفي نيازمندي‌هاي فناورانه گروه سايپا

معرفي نيازمندي‌هاي فناورانه گروه سايپا

64 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

به گزارش سايپانيوز، در ادامه طرح پويش ملي بومي‌سازي قطعات، گروه خودروسازي سايپا نيازها و چالش‌هاي فناورانه خود را در نمايشگاه اينوتكس 2019 اعلام خواهد كرد.

گروه سايپا قصد دارد با ابتكار مركز تحقيقات و نوآوري صنايع خودرو سايپا به‌عنوان دبيرخانه پويش ملي بومي‌سازي قطعات خودرو، نيازمندي‌هاي مدنظر گروه در بخش فناوري را در شش حوزه سيستم پايداري الكترونيكي خودرو ESC، سيستم ترمز خودكار اضطراري AEB، كيسه ايمني هوا، سيستم مديريت موتور، خودرو داراي ارتباط connected car و موتور الكتريكي خودرو برقي PMSM electric motor مطرح كند.

قرار است در اين رويداد كه با هدف ارتباط مؤثر با شركت‌هاي دانش‌بنيان ايراني، آشنايي با توانمندي‌هاي توليدكنندگان داخلي و شناسايي ظرفيت‌ها و امكانات صنعت‌گران و توليدكنندگان جهت طراحي، ساخت و پاسخ‌گويي به نيازهاي تقاضادهندگان برگزار مي‌شود، مركز تحقيقات و نوآوري سايپا نيازهاي اين مجموعه را معرفي كند.

حضور سازمان‌هاي معتبر صنعتي نظير گروه خودروسازي سايپا در اين رويداد با ارائه نيازهاي مشخص فرصت مناسبي را در اختيار شركت‌هاي دانش‌بنيان و استارتاپ‌ها جهت توسعه همكاري‌ها قرار مي‌دهد.

رويداد تقاضاي نوآوري در هشتمين نمايشگاه بين‌المللي فناوري و نوآوري اينوتكس 20 خردادماه از ساعت 10:30 تا 12 در سالن مرواريد محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد و داوطلبان و علاقه‌مندان به شناسايي نيازهاي فناورانه گروه خودروسازي سايپا مي‌توانند در آن حضور يابند.

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر