بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

30 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

بسترن B۳۰ نخستین بار در سال ۲۰۱۵ و در نمایشگاه شانگ‌های معرفی شد و وارد بازار‌های جهانی شد. بسترن B۳۰ اف نخستین نماینده شرکت بین المللی فاو است که به لطف ویژگی‌های جذابی که دارد در ایران به ماشین موفقی تبدیل شد. بسترن B۳۰ ویژگی‌های جذابی دارد که در ادامه با آن بیشتر آشنا میشویم و همین تضمین موفقیت این ماشین همانند برادر بزرگترش در ایران است. بسترن B۳۰ از پلتفرم BQ۳۲ استفاده می‌کند که ماشین‌های موفقی، چون فولکس واگن بورا و جتا بر روی این پلتفرم به تولید رسیده اند.

بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

در طراحی بسترن B۳۰ همه سلایق را مد نظر قرار داده اند به طوری که هم جوانان و هم میانسالان طراحی این ماشین را می پسندند و افراد اسپرت پسند، محافظه کار، ساده پسند یا با دیگر سلایق از طراحی این ماشین رضایت دارند. در داخل کابین بسترن B۳۰ از نظر طراحی وضعیت بهتری دارد و مدرن‌تر شکل گرفته است و علاوه بر این کیفیت ساخت و متریال مورد استفاده هم سطح قابل قبولی را دارد و از همه مهم‌تر وضعیت ارگونومی و راحتی کابین بسترن B۳۰ سطح خوب و رو به بالایی را دارا ست.

بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

در بخش فنی بسترن B۳۰ از پیشرانه‌ای با طراحی و ساخت فولکس واگن بهره می‌برد که به طور کامل امتیاز ساخت این موتور به شرکت فاو داده شده است و این هم یک نکته مثبت دیگر در مورد این ماشین است.

بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

بررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصاتبررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصاتبررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصاتبررسی فنی بسترن B۳۰ + مشخصات

 

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر