بررسی فنی موستانگ ۵۵ ادیشن ۲۰۲۰ + مشخصات

بررسی فنی موستانگ ۵۵ ادیشن ۲۰۲۰ + مشخصات

34 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

پرفروشترین خودروی اسپورت دنیا طی چهار سال متوالی ۵۵ ساله شد. فورد موستانگ یکی از مشهورترین خودروهای دنیا بوده و فورد نیز به منظور گرامیداشت تولد ۵۵ سالگی این خودرو مدل سفارشی موستانگ ۵۵ را با پیشرانهی ۸ سیلندر معرفی کرده است.

این خودرو از ماه آینده در دسترس خواهد بود و خریداران خواهند توانست نسخههای فست بک و کانورتیبل آن را خریداری نمایند. از جمله ویژگیهای سفارشی موستانگ ۵۵ میتوان به نوارهای مشکی روی بدنه، بخش بالایی و پایینی جلوپنجره با رنگهای متمایز، نشانهای خاص بدنه و رینگهای ۱۹ اینچی مشکی اشاره کرد.

موستانگ ۵۵ فست بک دارای سقف مشکی بوده درحالیکه در مدلهای شادو بلک نوارهای نقرهایرنگ نیز اضافه میشود؛ اما در مدلهای کانورتیبل سقف پارچهای مشکیرنگ نصب خواهد شد. تکمیل کنندهی ظاهر این خودرو نیز اسپویلر روی لبه صندوق با رنگ مشکی است که البته برای نصب آن باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

داخل کابین تمامی مدلهای موستانگ ۵۵ عناصر فیبر کربنی روی داشبورد، چرم روی کنسول مرکزی و کفپوشهای ویژه به چشم میخورد. مدلهای فرمان راست این خودرو همچنین از عناصر آلومینیومی روی داشبورد، صندلیها و اهرم تعویض دنده چرمی سود میبرند.

از جمله تجهیزات استاندارد این خودروی سفارشی نیز میتوان به صندلیهای جلوی گرمکن و سردکن دار، سیستم اطلاعات سرگرمی SYNC۳، سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن، استارت از راه دور پیشرانه و… اشاره کرد.

موستانگ ۵۵ بر پایهی مدل GT ساخته شده و از پیشرانهی ۸ سیلندر ۵ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۴۵۰ اسب بخاری استفاده میکند. این خودرو را میتوان با گیربکس ۶ سرعته دستی یا ۱۰ سرعته اتوماتیک سفارش داد.

اما فورد اقدام به اصلاح موستانگ اکوبوست مدل ۲۰۲۰ نیز کرده و این خودروها هماکنون از برخی ویژگیهای الهام گرفته از دو مدل شلبی GT۳۵۰ و GT۵۰۰ سود میبرند. در مدلهای پایه از جلوپنجرهی خاکستری با سه میله و نشان پونی دیده شده در موستانگهای ۱۹۶۵ استفاده شده است. پوشش خاکستری آینههای جانبی و اسپویلر روی صندوق، نوارهای مشکی روی کاپوت و رینگهای ۱۹ اینچی نیز جزو دیگر ویژگیهای جدید موستانگ ۲۰۲۰ هستند.

این خودرو هماکنون بهصورت استاندارد از تکنولوژی اگزوز پرفورمنس با سوپاپ فعال سود میبرد که دارای حالت همسایهی خوب نیز میباشد.

رنگهای جدید همچون نقرهای، قرمز، نارنجی و لیمویی نیز برای اولین بار معرفی شدهاند. موستانگ بولیت نیز برای دومین سال در اروپا عرضه خواهد شد چراکه تقاضا برای این مدل ۴۶۰اسب بخاری بالاست.

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر