بررسی فنی سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ + مشخصات

بررسی فنی سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ + مشخصات

46 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

سوبارو با ایجاد اصلاحات محدود در ایمپرزا ۲۰۲۰ اقدام به حفظ تازگی این خودرو کرده است. ایمپرزا ۲۰۲۰ اولین بار در ژاپن و با تجهیزات ایمنی جدید و تغییرات ظاهری معرفی شده است. سوبارو اشارهای به اصلاحات کابین نکرده، اما با توجه به تصاویر به نظر میرسد که تغییری در کابین رخ نداده است. ژاپنیها همچنین اشارهای به مدل اسپورت ایمپرزا WRX نکردهاند. انتظار میرود فروش این خودرو در آمریکا از پاییز سال جاری میلادی شروع شود.

اما واضحترین تغییر بصری این خودرو در بخش جلو اعمال شده جایی که جلوپنجرهای جدید و چراغهای بهروز دیده میشوند. همچنین رینگها نیز طرح جدیدی دارند. سوبارو بازهم این خودرو را بهصورت سدان و ۵ درب هاچبک ارائه خواهد نمود.

از طرف دیگر دستیار تورینگ Eyesight سوبارو در تمامی اعضای خانوادهی ایمپرزا ارائه خواهد شد. این سیستم بهمنظور کاهش تصادفات و خوابآلودگی راننده طراحی شده و میتواند در عملکرد پدال گاز، ترمز و فرمان دخالت کند. سیستم یاد شده همچنین خودروها و خطوط جاده را تشخیص میدهد. از دیگر ویژگیهای سوبارو ایمپرزا ۲۰۲۰ میتوان به چراغهای جلوی تطبیقی، دوربین دید جلو، صندلی حافظهدار و… اشاره کرد.

ایمپرزا ۲۰۲۰ همچنین از آینهبغلهایی سود میبرد که در زمان دندهعقب رفتن دید بهتری ارائه کرده و مانور دادن با خودرو را راحتتر میکند. این آینهها هم دارای حافظه میباشند.

رینگهای ۱۶ تا ۱۸ اینچی و پیشرانهی ۱.۶ یا ۲ لیتری هم ارائه شده و البته نیروی پیشرانهها را میتوان به چرخهای جلو یا تمامی چرخها انتقال داد.

سوبارو فعلاً قیمت و سایر مشخصات محصول بهروز خود را اعلام نکرده، اما انتظار میرود قیمت این خودرو با توجه به اضافه شدن سیستمهای ایمنی جدید اندکی افزایش یابد. قیمت مدل سدان ۲۰۱۹ از ۱۹۴۸۰ دلار آغاز شده درحالیکه قیمت پایهی ایمپرزا هاچبک برابر با ۱۹۹۸۰ دلار بوده است.منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر