بررسی فنی شورولت کامارو شوک و بلک ادیشن + مشخصات

بررسی فنی شورولت کامارو شوک و بلک ادیشن + مشخصات

45 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

قوانین آلایندگی سخت گیرانهتر شورولت را مجبور کرده عرضهی کامارو و کوروت در اروپا را از ماه آگوست متوقف کند، زیرا این خودروها که از پیشرانهی ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری استفاده میکنند نخواهند توانست استانداردهای جدید WLTP را پاس کنند. البته در کشور روسیه این استانداردها به کار گرفته نشده و کامارو با پیشرانهی کوچکتر ۴ سیلندر در دسترس خواهد بود و حالا هم دو نمونهی سفارشی از آن معرفی شده است.


این دو خودروی سفارشی که با نامهای شوک و بلک ادیشن شناخته میشوند تنها به تعداد ۳۰ و ۲۰ دستگاه ساخته خواهند شد. همانگونه که نام خودروها نشان میدهد، کامارو شوک ادیشن از رنگ بدنهی سبز/زرد استفاده کرده است. برای تمایز بیشتر، این خودرو دارای نوارهای مشکیرنگ روی کاپوت و سقف بوده و از رینگهای ۲۰ اینچی مشکی سود میبرد. داخل کابین چیز خاصی وجود نداشته، اما صندلیها دارای پوشش چرمی مشکیرنگ هستند.


اما مدل بلک ادیشن یک کاماروی مخوف با نوارهای قرمز و رینگهای ۲۰ اینچی مشکی میباشد. نشانهای ویژه، پوشش چرم مشکی و عناصر قرمز رنگ نیز تکمیل کنندهی تغییرات اعمال شده هستند. همانند مدل شوک ادیشن، این خودرو از سیستم اطلاعات سرگرمی بهروز شده با ویژگیهای بیشتر سود میبرد.


نسخهی روسی کامارو در طول ۲ سال اخیر تغییرات چشمگیری نداشته است. اگرچه مدل پایهی کامارو در آمریکا قدرت ۲۷۵ اسب بخاری دارد، اما این خودرو در روسیه تنها ۲۳۸ اسب بخار قدرت تولید میکند. گشتاور هر دو نسخه برابر با ۴۰۰ نیوتون متر میباشد.

شورولت قبلاً پیشفروش این خودروهای سفارشی را آغاز کرده و باید گفت بهای مدل شوک ادیشن از حدود ۵۳۵۰۰ دلار آغاز میشود درحالیکه مدل بلک ادیشن کمی ارزانتر بوده و ۵۲ هزار دلار قیمت دارد.

منبع خبر : khabarfoori.com

اخبار بیشتر