توصیه عضو کمیسیون صنایع و معادن به شرکت‎های خودروسازی/ به جای افزایش قیمت به فکر بالا بردن کیفیت باش

توصیه عضو کمیسیون صنایع و معادن به شرکت‎های خودروسازی/ به جای افزایش قیمت به فکر بالا بردن کیفیت باش

11 بازدید
دسته بندی : اقتصادی,خودرو,اقتصادی,خودرو

محسن کوهکن در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبر فوری درباره اخبار منتشر شده پیرامون افزایش قیمت خودرو از سوی برخی از شرکت‎های خودروسازی و نظر مجلس شورای اسلامی در این باره اظهار کرد: شرکت‎های خودروسازی صحبت‎هایی را درباره افزایش قیمت خودرو مطرح کردند اما افزایش بررسی قیمت خودرو و تعیین نرخ یک فرآیندی دارد که باید انجام بگیرد.

وی افزود: طبیعی است که شرکت‎های خودروسازی مطالباتی را درباره افزایش قیمت محصولات خود دارند اما تا زمانی که دولت و به خصوص وزارت صنعت دراین باره تصمیمی را اتخاذ نکند نمی‎شود در این باره اقدامی را انجام داد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در مجلس و به در خصوص کمیسیون صنایع و معادن که مسئولیت رسیدگی به وضعیت شرکت‎های خودروسازی را برعهده دارد همواره تاکید بر افزایش کیفیت خودروهاست و برای افزایش قیمت خودرو ما بر این باور هستیم که افزایش قیمت‎ها براساس کیفیت خودروها باشد چرا که خلاف این رویه قطعا با خواسته‎های مردم مغایرت دارد.

کوهکن خاطرنشان کرد: در جلساتی که میان کمیسیون صنایع و بعضا مدیران شرکت‎های خصوصی‎سازی تشکیل شده است عمده تاکیدات ما همواره بر این اساس بوده است که اگر قرار است افزایش قیمتی هم صورت گیرد باید ادله و دلایل منطقی بیان شود در غیراینصورت امکان افزایش قیمت خودروها به دلایل واهی قطعا امکانپذیر نیست.

وی تاکید کرد: در شرایط امروز کشور قطعا اگر شرکت‏های خودروسازی بنا دارند قیمت محصولات خود را افزایش دهند بهتراست در درجه اول در جهت افزایش کیفیت محصولات خود وارد عمل شوند تا نارضایتی که در این راستا از سوی مردم وجود دارد حل شود سپس مطالبات آنها تحقق پیدا کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همانطور که مشخص است میزان نارضایتی مردم از خودروهای ساخت داخل بسیار پایین است از این بهتر شرکت‎های خودروسازی فعلا در جهت بهبود وضعیت تولیدات خود اقدام کنند.

اخبار بیشتر